Katram no mums, nometnes dalībniekiem, “Gaujaslīčos” pavadītā nedēļas nogale paliks atmiņās ar ko īpašu – ar jaunām atziņām, sirsnīgu un draudzīgu gaisotni, kopīgām lūgšanām skaistajā “Gaujaslīču” kapelā, gardām un bagātīgām maltītēm.

Laura: “Katrā ēdienreizē tikām pārsteigti ar ļoti gardiem ēdieniem un ēdienu izvēli katrai gaumei. Trīs reizes dienā visi kopā pulcējāmies uz īsu svētbrīdi – rīta, pēcpusdienas un vakara lūgšanu. Otrā nometnes diena noslēdzās ar Taize lūgšanu vakaru sveču gaismā.Nometnes programma bija interesanta un daudzveidīga, laiks tika atvēlēts gan lekcijām un sadraudzību attīstošām praktiskajām nodarbībām, gan lūgšanām un galda kopībai, gan brīvā laika aktivitātēm un atpūtai. Sestdienas pēcpusdienā nometnes dalībnieki devās nelielā ekskursijā, lai apskatītu vienu no skaistākajiem dabas objektiem Cēsu apkārtnē – Ērgļu klintis. Savukārt svētdienas rītā visi kopā svinējām skaistu dievkalpojumu ar Svēto Vakarēdienu, kuru vadīja evaņģēlists Tālis Freimanis.”

Iveta: “Esmu ļoti priecīga un pateicīga, ka šogad varēju piedalīties mūsu draudzes vasaras nometnē. Jau ierodoties šajā skaistajā, staltu priežu ieskautajā vietā, visi uztraukumi izzuda kā uz burvja mājienu un visas raizes burtiski izgaisa, sirdi pārņēma miers un prieks. Nometnes organizācija bija lieliska, nodrošinot gan labu atpūtu, gan nopietnu garīgu saturu. Visas lekcijas bija ļoti noderīgas, tās lika dziļi pārdomāt un izvērtēt savu attieksmi pret līdzcilvēkiem ikdienā, kā arī palīdzēja izprast daudzus kristīgās ticības jautājumus. Šī bija arī brīnišķīga iespēja tuvāk sadraudzēties ar tik daudziem mūsu draudzes locekļiem – gan baudot brīnumgardās maltītes, gan vienojoties lūgšanās un svētbrīžos kapelā, gan piedaloties daudzveidīgās kopīgās aktivitātēs visas nometnes garumā! ”

Tālis: “Prieks un sirsnība, kas valdīja, nometnes dalībniekiem atvadoties vienam no otra, vedina uz domām, ka nometne bija izdevusies un tās mērķis – sasniegts. Par to, lai ir slava un gods Dievam Tēvam, Dēlam un Svētajam Garam!”

‌Fotoalbums

ceturtdienās 19.00,
sākot ar 22.08.

Tezē svētbrīži
atsāksies septembrī
Sk.Tezē jaunumus

Atsāksies rudenī

2019. gada 19. augusts
Vārdadienas: Melānija, Imanta
"No ikviena, kam daudz dots, daudz prasīs un, kam daudz uzticēts, no tā vairāk atprasīs."
Lk 12:48

(Tallinas, Brīvības un Cēsu