Katram no mums, nometnes dalībniekiem, “Gaujaslīčos” pavadītā nedēļas nogale paliks atmiņās ar ko īpašu – ar jaunām atziņām, sirsnīgu un draudzīgu gaisotni, kopīgām lūgšanām skaistajā “Gaujaslīču” kapelā, gardām un bagātīgām maltītēm.

Laura: “Katrā ēdienreizē tikām pārsteigti ar ļoti gardiem ēdieniem un ēdienu izvēli katrai gaumei. Trīs reizes dienā visi kopā pulcējāmies uz īsu svētbrīdi – rīta, pēcpusdienas un vakara lūgšanu. Otrā nometnes diena noslēdzās ar Taize lūgšanu vakaru sveču gaismā.Nometnes programma bija interesanta un daudzveidīga, laiks tika atvēlēts gan lekcijām un sadraudzību attīstošām praktiskajām nodarbībām, gan lūgšanām un galda kopībai, gan brīvā laika aktivitātēm un atpūtai. Sestdienas pēcpusdienā nometnes dalībnieki devās nelielā ekskursijā, lai apskatītu vienu no skaistākajiem dabas objektiem Cēsu apkārtnē – Ērgļu klintis. Savukārt svētdienas rītā visi kopā svinējām skaistu dievkalpojumu ar Svēto Vakarēdienu, kuru vadīja evaņģēlists Tālis Freimanis.”

Iveta: “Esmu ļoti priecīga un pateicīga, ka šogad varēju piedalīties mūsu draudzes vasaras nometnē. Jau ierodoties šajā skaistajā, staltu priežu ieskautajā vietā, visi uztraukumi izzuda kā uz burvja mājienu un visas raizes burtiski izgaisa, sirdi pārņēma miers un prieks. Nometnes organizācija bija lieliska, nodrošinot gan labu atpūtu, gan nopietnu garīgu saturu. Visas lekcijas bija ļoti noderīgas, tās lika dziļi pārdomāt un izvērtēt savu attieksmi pret līdzcilvēkiem ikdienā, kā arī palīdzēja izprast daudzus kristīgās ticības jautājumus. Šī bija arī brīnišķīga iespēja tuvāk sadraudzēties ar tik daudziem mūsu draudzes locekļiem – gan baudot brīnumgardās maltītes, gan vienojoties lūgšanās un svētbrīžos kapelā, gan piedaloties daudzveidīgās kopīgās aktivitātēs visas nometnes garumā! ”

Tālis: “Prieks un sirsnība, kas valdīja, nometnes dalībniekiem atvadoties vienam no otra, vedina uz domām, ka nometne bija izdevusies un tās mērķis – sasniegts. Par to, lai ir slava un gods Dievam Tēvam, Dēlam un Svētajam Garam!”

‌Fotoalbums

Dievkalpojumi

svētdienās 11.00
ceturtdienās 19.00,
sākot ar 22.08.

Богослужение
на русском языке:

воскресенье 16.00
Подробнее


Tezē svētbrīži
atsāksies septembrī
Uzzini vairāk
Sk.Tezē jaunumus
facebook.com

Bībeles stundas

notiek svētdienās pēc dievkalpojuma
Atsāksies rudenī


Draudzes koris

mēģina svētdienās 10.10
Uzzini vairāk

2019. gada 19. augusts
Vārdadienas: Melānija, Imanta
Nedēļas lozungs
"No ikviena, kam daudz dots, daudz prasīs un, kam daudz uzticēts, no tā vairāk atprasīs."
Lk 12:48

Pieteikties jaunumiem

Vārds: 
E-pasts: 
  Pieteikties

Draudzes mācītājs

Guntars Dimants
guntars.dimants@lelb.lv
Tālr.: +371 29461947
Pieņem ceturtdienās
no 13.00 līdz 18.30
draudzes kancelejā

Mācītājs Guntars Dimants
divas reizes mēnesī notur
rīta dievkalpojumus
Rīgas Domā (trešdienās) un Dienas centrā "Paaudzes",
Ūnijas ielā 49
(otrdienās).


Draudzes ērģelnieks

Aivars Kalējs


Kancelejas darba laiks:
trešdienās un piektdienās
no 11.00 līdz 13.00,
ceturtdienās no 13.00 līdz 18.30


Mūs var atrast

Brīvības ielā 119, Rīgā
(Tallinas, Brīvības un Cēsu
ielas krustojumā)

>> Skatīt kartēSk. mūsu lapu arī
facebook.com
© 2013 Jaunagertrudesdraudze.lv.
Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija »