Dievs, tu mani mācīji kopš jaunām dienām – līdz šodienai

paužu tavus brīnuma darbus. (Ps.71:17)

Vecāku tikšanās
22. aprīlī pēc dievkalpojuma

Vecāku tikšanās, ko vada Svētdienas skolas skolotāja un daudzbērnu māmiņa Ilze Ušacka-Priekule, ir brīnišķīga iespēja sirsnīgā un nepiespiestā gaisotnē smelties zināšanas par bērnu audzināšanas metodēm, kā arī dalīties praktiskajā pieredzē ar citām māmiņām un tētiem, iegūstot ne tiki atbildes uz sev aktuālajiem jautājumiem, bet arī domubiedrus un draugus. Uzzini vairāk.

Iesvētību kursa nedēļas nogale

14. – 15. aprīlī
viesu namā "Nonucīši", Liepu ielā  15, Lapmežciemā

Fotoalbums
14.-15. aprīli Iesvētību kursa dalībnieki kopā ar draudzes aktīvākajiem locekļiem pavadīja Lapmežciemā, viesu namā “Nonucīši”, kur kopīgi klausījās lekcijas, diskutēja, piedalījās svētbrīžos, studēja Bībeli un radoši prezentēja gūtās atziņas, izbaudot viens otra sabiedrību un pavasara siltumu jūras krastā.

Sadraudzība Baltajā svētdienā

Baltajā svētdienā pēc dievkalpojuma draudzes locekļi sapulcējās mazajā zālē, lai galda kopībā, baudot pašu sarūpētos gardumus, svinētu un priecātos, jo Kristus ir augšāmcēlies. Alleluja! Viņš ir dzīvs, un arī mums būs dzīvot!*

Īpašu iepriecinājumu draudzei Baltajā svētdienā sagādāja jaunā, talantīgā altiste Sibilla Zubricka, kas dievkalpojumā un arī sadraudzības pasākumā klavieru pavadījumā izpildīja vairākus Lieldienu laikam piemērotus skaņdarbus.

Fotoalbums
* Es dzīvoju, un jums būs dzīvot (Jņ 14:19)

Šī ir Augšāmcelšanās diena, gavilējiet un
līksmojiet šodien!

Jēzus augšāmcelšanās ir galvenais notikums cilvēces vēsturē. Viss Bībelē aprakstītais, kopš radīšanas līdz Jēzus ienākšanai pasaulē, ir norādījis uz šo Augšāmcelšanos. Kopš Ādama grēkā krišanas līdz Jēzus augšāmcelšanās notikumam, cilvēce atradās verdzības gūstā, ilgodamās pēc tēvzemes, ko nekad nebija redzējusi. Aizzīmogotais un apsargātais Jēzus kaps kļuva par atvērtām durvīm uz ilgotajām tēva mājām!

Vecās Derības dziesminieka vārdi: “Šī ir diena, ko Kungs devis, gavilējiet un līksmojiet šodien!”1, nepārprotami runā par Lieldienu notikumu. Taču šīs dienas saturs un vēstījums ir pārlaicīgs, tas neapstājas pie vēsturiskā fakta. Dzīvība nav un nevar būt statisks process. Turklāt Jēzus augšāmcelšanās ir patiesas, neizsīkstošas un spēkpilnas dzīvības triumfs! Pateicoties tam, katra diena, ko saņemam no Dieva, ir augšāmcelšanās dzīvības piepildīta. Jēzus nāve un augšāmcelšanās dara iespējamu grēka izkropļotās cilvēka dabas atdzimšanu un dziedināšanu. Jēzus sacīja: “ūdens, ko es došu, kļūs par ūdens avotu, kas verd mūžīgai dzīvībai.”2 Šī ir labā vēsts katrai jaunai dienai. Kad topam bezcerības, aizvainojuma, šaubu ievainoti, uzticēšanās Jēzum sniedz dziedināšanu. Nožēla un atgriešanās dāvā jaunu dzīvību, dzīvību un neiznīcību, ko Viņš ir gaismā cēlis.3 Nezaudēsim cerību un ticību, piedzīvojot netaisnību un krītot kārdinājumā, mums ir dota žēlastība Kristus spēkā celties un cīnīties labo ticības cīņu. Katra, pat vismazākā uzvara ir Augšāmcelšanās spēka apliecinājums.

Lai atrašanās Kristus kopībā un ticības apliecināšana ir kā mīlestības uguns, kas deg mūsu sirdīs!

Svinēsim Lieldienu svētkus ar lielu prieku un pateicību Dievam par mūžīgās dzīvības dāvanu!

1Ps118:24, 2Jņ 4:11, 32Tim 1:10

Vasaras nometne
3.– 5. augustā
Gaujaslīčos, Cēsīs