Lieldienu nakts vigīlija 

Lieldienu nakts ir būtiskākā nakts cilvēces vēsturē, jo tajā notiek pāreja no nāves dzīvībā. Šajā naktī kristīgā draudze svin Lieldienu vigīlijas dievkalpojumu, nomodā sagaidot sava Kunga un Pestītāja Jēzus Kristus augšāmcelšanos.

Dievkalpojums sākas ar ugunskuru baznīcas priekšā, kas simbolizē naktssardzi. Pie ugunskura iedegšanas mācītājs saka lūgšanu: «Dievs, Tu kas caur Tavu Dēlu, kas ir patiesais Stūrakmens, esi saviem ticīgajiem atklājis spožumu, kas nāk no Tavas godības uguns, dod šai Lieldienu jaunajai ugunij Tavu svētību, un liec tai mūsos iedegt ilgas uz debesu labumiem, lai šķīstītām sirdīm reiz nokļūstam tur, kur deg Tavas mūžīgās godības uguns.»

lasīt tālāk »
Lielā Piektdiena 

Lielā Piektdiena ir mūsu Kunga Ciešanu un Nāves diena. Šis ir visnopietnākais dievkalpojums kristīgajā Baznīcā, kas ļoti atšķiras no visiem pārējiem dievkalpojumiem. 

Lielā Piektdiena ir piepildīta ar traģiskiem, bet cilvēces pestīšanai nozīmīgiem notikumiem. Tie sākas ar Jēzus lūgšanām Ģetzemanes dārzā, kam seko Viņa apcietināšana un mācekļu gļēvulīgā bēgšana. Jēzu ved gan garīgās, gan laicīgās varas priekšā. Viņu netaisnīgi apsūdz, sist, pazemo un beidzot notiesā uz nāvi pie krusta. Lai ikviens varētu būt klātesošs šajos notikumos, Lielās Piektdienas dievkalpojumā draudzei tiek lasīts Kristus ciešanu stāsts no Evaņģēlija, kur Kristus lomu uzņemas mācītājs, bet pārējo darbības personu teikto lasa no draudzes izraudzīti cilvēki. 

lasīt tālāk »
Zaļā Ceturtdiena 

Šīs dienas vakarā mūsu Pestītājs Jēzus Kristus iestāda svarīgāko kristīgās Baznīcas sakramentu - Svēto Vakarēdienu. Caur maizes un vīna zīmēm mēs nu esam cienīgi saņemt paša Pestītāja Miesu un Asinis grēku piedošanai un mūžīgajai dzīvībai. Svarīgi saprast, ka caur šo vissvētāko Sakramentu mēs tiekam pielīdzināti mūsu Pestītājam pēc miesas un asinīm; mūsu miesa tiek sagatavota Augšāmcelšanās dienai.

Svētais Vakarēdiens norāda uz cilvēces pestīšanu, kas tai dāvāta Dieva žēlastībā un beznosacījuma mīlestībā. Kā pretstatu tam, Zaļās ceturtdienas evaņģēlijs izceļ Jūdas Iskariota nodevību, kurš aiz ļaunas, velna pārņemtās sirds un mantkārības, nodod Kristu jūdu rokās tiesāšanai uz nāvi. Tas aizvien mums atgādina, cik ļauna un nekontrolējama ir grēka vara pār cilvēka dabu, ja to nesatver un neizglābj Dievs. 
lasīt tālāk »
Dievkalpojumi

svētdienās 11.00

Богослужение
на русском языке:

воскресенье 16.00
Подробнее


Tezē svētbrīži
atsāksies septembrī
Uzzini vairāk
Sk.Tezē jaunumus
facebook.com

Bībeles stundas

notiek svētdienās pēc dievkalpojuma
Atsāksies rudenī


Draudzes koris

mēģina svētdienās 10.10
Uzzini vairāk

2019. gada 25. jūnijs
Vārdadienas: Milija, Maiga
Nedēļas lozungs
Kristus saka saviem mācekļiem: "Kas jūs klausa, tas klausa Mani, un, kas jūs atraida, tas atraida Mani." Lk 10:16

Pieteikties jaunumiem

Vārds: 
E-pasts: 
  Pieteikties

Draudzes mācītājs

Guntars Dimants
guntars.dimants@lelb.lv
Tālr.: +371 29461947
Pieņem ceturtdienās
no 13.00 līdz 18.30
draudzes kancelejā

Mācītājs Guntars Dimants
divas reizes mēnesī notur
rīta dievkalpojumus
Rīgas Domā (trešdienās) un Dienas centrā "Paaudzes",
Ūnijas ielā 49
(otrdienās).


Draudzes ērģelnieks

Aivars Kalējs


Kancelejas darba laiks:
trešdienās un piektdienās
no 11.00 līdz 13.00,
ceturtdienās no 13.00 līdz 18.30


Mūs var atrast

Brīvības ielā 119, Rīgā
(Tallinas, Brīvības un Cēsu
ielas krustojumā)

>> Skatīt kartēSk. mūsu lapu arī
facebook.com
© 2013 Jaunagertrudesdraudze.lv.
Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapas izstrāde: MB Studija »