2021. gada 25. oktobris
Dievs, neciet klusu! Neesi mēms,
jel neklusē, Dievs! Jo, redzi,
Tavi naidnieki ņurd, tie,
kas nīst Tevi, jau ceļ galvu.
(Ps 83:2–3)

Atpestī mūs no ļaunā.
(Mt 6:13)

E-pasts: guntars.dimants@gmail.com

Katra mēneša 2. svētdienā no 10.00 līdz 11.00 baznīcas priekšnamā (narteksā) draudzes locekļi var saņemt konsultācijas un atbalstu dažādu sociālo problēmu risināšanā. Uzzini vairāk, zvanot: 26331770 (Alda)

Galerijas » Trešā Adventa svētdiena

Bet sestajā mēnesī Dievs sūtīja eņģeli Gabriēlu uz Galilejas pilsētu Nācareti pie jaunavas, kas bija saderināta ar vīru, vārdā Jāzeps, no Dāvida nama, un jaunavas vārds bija Marija. (  Lūkas  ev. 2 : 1-20)
Un eņģelis viņai sacīja: Nebīsties Marija! Tu esi atradusi žēlastību pie Dieva. Tev piedzims Dēls, un dosi viņam vārdu Jēzus.
Kunga eņģelis parādījās sapnī arī Jāzepam: Jāzep, Dāvida dēls, nebīsties ņemt pie sevis Mariju, savu sievu; tas, kas viņā ieņemts, ir no Svētā Gara. (Mateja 1: 18-25)
Tajās dienās nāca Cēzara Augusta pavēle pierakstīt iedzīvotājus visā valstī. Arī Jāzeps no Galilejas, Nācaretes pilsētas, gāja uz Jūdeju, uz Dāvida pilsētu, ko sauc Betlēme.
Betlēmē tiem nebija vietas augšistabā.
Viņiem tur esot, tai pienāca laiks dzemdēt. Un viņa dzemdēja Dēlu, savu pirmdzimto, ietina viņu autiņos un guldīja silē, jo tiem nebija vietas augšistabā.
Deva tam vārdu Jēzus.
Gani nomodā zem klajas debess sargāja savus ganāmpulkus. Un Kunga eņģelis tiem piestājās, Kunga godība viņus apmirdzēja. Eņģelis tiem sacīja: Nebīstieties, redziet, es jums pasludinu lielu prieku, kas būs visiem ļaudīm, jo jums šodien Dāvida pilsētā ir dzimis Pestītājs, kas ir Kristus, Kungs.
Kad Jēzus piedzima Jūdejas Betlēmē ķēniņa Heroda laikā, redzi no austrumiem Jeruzālemē ieradās gudri vīri.
Betlēmē visi bija nomodā
Gudrie vīri jautāja: Kur ir jaunpiedzimušais jūdu Ķēniņš? Mēs viņa zvaigzni redzējām austrumos
un atnācām viņu pielūgt.
Redzi, jums šī zīme: jūs atradīsit bērniņu, autos ietītu un silē gulošu. Piepeši tur pie eņģeļa bija redzama debesspulku draudze, tie slavēja Dievu un sacīja: „Gods Dievam augstībā, un miers virs zemes cilvēkiem, pie kā viņam labs prāts.”
Mīļš paldies Rolandam, Matīsam un Ilzītei par kopīgo ceļu uz Betlēmi! Sirdsmīļi sveicieni Artim, Ralfam, Mārai, Gerdai, Adelei Irmgardei, Zelmai Aurēlijai, Ikaram, Lainei, Klārai Karlīnei, Kristai, Kristiānai, Ērikam, Martai, Guntiņai, Kristīnei, Sanitai, Zentai, DacīteiG.! Lai Prieks no Betlēmes bērna atmirdz gaišajos Ziemassvētkos!