Galerijas » Jēzus ir ar mums arī vētrās

"Nāciet un raugiet, ko dara Dievs, – varens Viņš parādās cilvēku dēliem." (Ps 66:5)
"Un Viņš iekāpa laivā, un Viņa mācekļi Tam sekoja. Un redzi, liela vētra sacēlās jūrā, tā ka viļņi laivai gāzās pāri, bet Viņš gulēja. Un tie piegāja pie Viņa un modināja Viņu, sacīdami: "Kungs, palīdzi mums, mēs grimstam!" Un Viņš uz tiem saka: "Kam esat tik bailīgi, jūs mazticīgie?" Un Viņš cēlās, apsauca vēju un jūru, un iestājās pilnīgs klusums. Bet cilvēki brīnīdamies sacīja: "Kas Tas tāds, ka vēji un jūra Tam paklausa?" (Mt 8:23-27)

‌Šodien iepazīstam vētru Galilejas jūrā kopā ar mācekļiem un Jēzu. Arī mums ir brīži, kad pārbaudījumu vētra gāžas mums pāri. Mācekļi vētras laikā cīnījās par savu dzīvību, centās savaldīt laivas stūri, grieza laivu pretī viļņiem, nolaida buras un smēla laukā ūdeni. Līdz beidzot viņi modināja Jēzu un lūdza Viņa palīdzību. Jēzus cēlās kājās un apsauca jūru un vētru : "Klusu , mierā!" Un jūra palika mierīga, klusa, neviena vilnīša.  Jēzus nomierināja vētru un jūru. No Dieva žēlastības iestājās pilnīgs klusums un miers. Kristus guļot vētras laikā mums parāda, ka tikai pie Dieva ir atrodams miers un drošība. Ko mēs no tā visa varam mācīties? To, ka pie Kristus ir atrodams miers un prieks jebkurā dzīves situācijā. Pateicāmies lūgšanā par to, ka Jēzus ir vienmēr kopā ar mums. Paldies Rolandam, Rodrigo un Danielam par drosmi, paļāvību un neatlaidību lūgšanās un darbiņos.

Vasaras nometne

‌12.– 14. jūlijā
‌"Gaujaslīčos", Cēsīs

‌Uzzini vairāk

Sk.Tezē jaunumus

.
2019. gada 23. februāris
Vārdadienas: Haralds, Almants
"Ne sava taisnīguma dēļ mēs zemojamies - Tev labvēlību lūdzam - jo liela Tava žēlastība."
Dan 9:18

(Tallinas, Brīvības un Cēsu