2021. gada 21. oktobris
Urzula, Severīns
Rute atbildēja: “Nespied
mani tevi atstāt, ļauj sekot tev:
kurp tu iesi – es iešu, kur tu
mājosi – es mājošu, tava tauta
būs mana tauta, tavs
Dievs būs mans Dievs!”
(Rut 1:16)

Tur nav ne jūda, ne grieķa,
tur nav ne verga, ne brīvā,
tur nav ne vīrieša, ne sievietes –
jūs visi esat viens Jēzū Kristū.
(Gal 3:28)

E-pasts: guntars.dimants@gmail.com

Katra mēneša 2. svētdienā no 10.00 līdz 11.00 baznīcas priekšnamā (narteksā) draudzes locekļi var saņemt konsultācijas un atbalstu dažādu sociālo problēmu risināšanā. Uzzini vairāk, zvanot: 26331770 (Alda)

Galerijas » Marijas un Jāzepa paklausība

Eņģeļa Gabriēla negaidītais apciemojums ar Dieva vēsti Marijai un Jāzepam ( Lūkas 1: 26-38 ; Mateja 1: 20-25 )

" Bet sestajā mēnesī Dievs sūtīja eņģeli Gabriēlu uz Galilejas pilsētu Nācareti pie jaunavas, kas bija saderināta ar vīru, vārdā Jāzeps, no Dāvida nama, un jaunavas vārds bija Marija. Un, ienācis pie viņas eņģelis sacīja: " Esi sveicināta, izredzētā (žēlastības pilnā) , Kungs ir ar tevi!" Viņa iztrūkās par šiem vārdiem un domāja, kas tas par sveicienu. Un eņģelis viņai sacīja: " Nebīsties, Marija! Tu esi atradusi žēlastību pie Dieva. Un , redzi, tu tapsi grūta un dzemdēsi Dēlu, un dosi viņam vārdu Jēzus. Viņš būs dižens un tiks saukts par Visuaugstā Dēlu. Un Kungs Dievs dos viņam Dāvida, viņa tēva, troni. Un viņš valdīs pār Jēkaba namu mūžīgi, un viņa valstībai nebūs gala." Bet Marija jautāja eņģelim: " Kā tas var būt? Jo es vīra nezinu." Tad eņģelis viņai atbildēja: "Svētais Gars nāks pār tevi, un Visuaugstā spēks tevi pārklās, tādēļ arī, kas dzims, būs svēts un tiks saukts- Dieva Dēls." ( Lūkas1:26-35)

"Tad Marija sacīja: "Redzi, es esmu Kunga kalpone, lai notiek ar mani pēc tava vārda." Un eņģelis no viņas aizgāja." (Lūkas 1:38)

"Viņas vīrs Jāzeps, būdams taisns un negribēdams viņai celt neslavu, gribēja no tās slepus šķirties. Kad viņš par to domāja, redzi, Kunga eņģelis viņam parādījās sapnī un sacīja: " Jāzep, Dāvida dēls, nebīsties ņemt pie sevis Mariju, savu sievu; tas, kas viņā ieņemts, ir no Svētā Gara. Viņa dzemdēs Dēlu, un tu nosauksi viņu vārdā Jēzus, jo viņš izglābs savu tautu no grēkiem. Bet tas viss ir noticis, lai piepildītos, ko Kungs caur pravieti ir runājis: redzi, jaunava taps grūta un dzemdēs Dēlu, un viņu sauks vārdā Immānū-Ēls, tulkojumā: Dievs ir ar mums. Jāzeps, uzmodies no miega, darīja tā, kā Kunga eņģelis viņam bija pavēlējis, un viņš ņēma savu sievu pie sevis. Viņam nebija ar to tuvības, līdz tā dzemdēja Dēlu, un viņš deva tam vārdu Jēzus"( Mateja1:19-25)
Marija un Jāzeps paklausīja Dievam un pasaulē ienāca , piedzima Glābējs un atnesa mums mūžīgo dzīvību. Arī tagad, Adventa laikā Dievs pie mums sūta savu Dēlu, sūta pie Tevis un manis. Vai uzņemsi Viņu savā sirdī? Vai paklausīsi Dievam? Dievs sūta savu Dēlu , lai vari izvēlēties dzīvību.

Mīļš paldies skolotājai Ilzei, Laurim un Markam, Katrīnai un Leo, Nikam un Robertam, Rodrigo un Rolandam - visiem, kuri kopā iepazina Vēsti no Dieva. Kā arī gatavoja un izrotāja dāvaniņu kurpītes gaidot 6.decembri ,atceroties 4.gs un Sv Nikolaju , kurš sāka apdāvināt bērnus ar mazām dāvaniņām. Arī mūsdienās mēs varam bērnus pārsteigt ar negaidītu mīļuma prieku un mīlestību gaidot labestības pilni Ziemassvētku notikumu.

Marijas un Jāzepa paklausība
2. Adventa nodarbība