Galerijas » Mātes diena - mācību gada noslēgums

Ļoti gaidītā svētku diena, kas nes tik brīnišķīgas Dieva dāvanas mūsu draudzei: Mātes dienu, Svētdienas skoliņas mācību gada noslēguma svētkus. Pēc mācītāja Guntara teiktiem Dieva svētības vārdiem un Kristus mīlestības gaismiņas saņemšanas ir brīdis, kad domājam par savām māmiņām un vecmāmiņām. Par to, ka Baznīca ir mums kā māte. Atceramies Jēzus māmiņu Mariju, kuras ticība un mīlestība atklāta mums Bībeles lappusēs. Ir tik daudz prieka visiem kopā satikties un uzzīmēt mīļu apsveikumu savām māmiņām, izrotāt cepumu namiņu dāvaniņai, kā arī mazo vainadziņu pateicībā Dievam par katru māmiņu. Dievkalpojuma noslēgumā Lauras ģitāras skaņas un māmiņu dziedātā dziesma  "Ciešāk" ir dāvana draudzes māmiņām un vecmāminām, kuru bērni jau paaugušies. Adele nospēlē Bokerīni "Menuetu" vijolei un Vilis Kolms klavierspēles pavadījumu. Un tad jau seko visu kopīgi dziedātā dziesmiņa bērniņiem un māmiņām "Cik Dieva mīlestība ir brīnišķa". Pēc kopīgi ielikta maza uzlīmju dakstiņa rotaļu stūrīša namiņā seko sadraudzība māmiņām un Svētdienas skoliņas bērniņiem Baznīcas Mazajā zālē pie māmiņdienas kūkas un kafijas tases.
Paldies visām mūsu draudzes māmiņām, tētiem, visām tām ģimenēm, kuras bērniņus atved Svētdienas skoliņā. Paldies Dievam par sk. Ilzi un sk. Guntu un viņu mīlestības pilno kalpošanas darbu visa mācību gada garumā. Paldies mazajiem, mīļajiem  Adelei, Zelmai , Helēnai, Zanei, Martai, Rolandam, Ikaram, Robertam, Danielam, Oliveram, Valteram un viņu mazajiem brāļiem un māsiņām.
"Kunga Jēzus Kristus žēlastība un Dieva mīlestība, un Svētā Gara sadraudzība lai ir ar jums visiem." ( 2 Kor 13:13)

Lasi vairāk
Sk.Tezē jaunumus

Atsāksies 23. oktobrī

Lasi vairāk

.
2018. gada 16. oktobris
Vārdadienas: Daiga, Dinija
"Viņš tev ir teicis, cilvēk, kas ir labs, ko Kungs no tevis prasa - spriest taisnu tiesu, mīlēt žēlastību, pazemībā staigāt ar Dievu."
Mih 6:8

(Tallinas, Brīvības un Cēsu