2021. gada 21. oktobris
Urzula, Severīns
Rute atbildēja: “Nespied
mani tevi atstāt, ļauj sekot tev:
kurp tu iesi – es iešu, kur tu
mājosi – es mājošu, tava tauta
būs mana tauta, tavs
Dievs būs mans Dievs!”
(Rut 1:16)

Tur nav ne jūda, ne grieķa,
tur nav ne verga, ne brīvā,
tur nav ne vīrieša, ne sievietes –
jūs visi esat viens Jēzū Kristū.
(Gal 3:28)

E-pasts: guntars.dimants@gmail.com

Katra mēneša 2. svētdienā no 10.00 līdz 11.00 baznīcas priekšnamā (narteksā) draudzes locekļi var saņemt konsultācijas un atbalstu dažādu sociālo problēmu risināšanā. Uzzini vairāk, zvanot: 26331770 (Alda)

Galerijas » Aicinājums

"Jo Debesu Valstība ir līdzīga nama kungam, kas izgāja rīta agrumā derēt strādniekus savā vīna kalnā. Un saderējis strādniekus par vienu denāriju kā dienas algu, viņš tos nosūtīja savā vīna kalnā. Un viņš, iziedams ap trešo stundu, redzēja (vēl) citus tirgus laukumā bez darba stāvam. Un sacīja tiem: Noeita arī jūs uz vīna kalnu, un es došu jums kas nākas. Un tie nogāja. Un atkal iziedams ap sesto un devīto stundu, viņš darīja tāpat. Bet ap vienpadsmito stundu izgājis, viņš atrada (vēl) kādus stāvam un saka tiem: Ko jūs šeit stāvat visu dienu bez darba? Tie viņam saka: Neviens mūs nav derējis. Viņš saka tiem: Noeita arī jūs uz vīna kalnu, un kas nākas, to jūs dabūsit. Bet kad vakars metās, vīna kalna kungs saka savam uzraugam: Pasauc strādniekus un izmaksā tiem algu, uzsākdams no pēdējiem līdz pirmajiem. Tad atnāca tie, kas bija derēti ap vienpadsmito stundu un saņēma vienu denāriju. Un kad pirmie atnāca, viņi cerēja, ka saņems vairāk, bet arī viņi dabūja pa denārijam. To sanēmuši, viņi kurnēja pret nama kungu sacīdami: Šie pēdējie strādāja vienu vien stundu, un tu tos pielīdzināji mums, kas dienas nastu un tveici esam cietuši. Bet viņš atbildēdams sacīja vienam no tiem: Draugs, es nedaru tev netaisnību; vai tu ar mani neesi saderējis par vienu denāriju? Ņem, kas tev nākas un ej! Bet es gribu šim pēdējam dot tikpat daudz kā tev. Vai tad man nav tiesību darīt ar savu mantu, kā es gribu? Vai tava acs ir skaudīga, ka es esmu labs? Tā pēdējie būs pirmie, un pirmie - pēdējie. " (Mateja 20 : 1- 16a)

Līdzība par laimīgo algādzi, to, kurš bija nācis pēdējais. Ko mēs varam mācīties no Jēzus? Dieva taisnīgums ir lielāks par atalgojumu - nopelnu principu. Viņš iedeva strādniekiem to, kas bija nepieciešams, nevis to, ko viņš, saskaņā ar paveikto, bija nopelnījis. Dieva mīlestība ir nesavtīga. Dievs mūs mīl neatkarīgi no mūsu nopelniem. Paldies skolotājai Ilzei, skolotājai Guntai, Esmeraldai un Pēterim, un viņu tētim Uldim, Ikaram un Zelmai, Martai, Emīlijai, Danielam, Kasparam, Robertam un Rolandam par prieku, sirsnību un kopīgo darbošanos.

Aicinājums