Galerijas » Mūsu Kunga Kristība

"Es jūs esmu kristījis ar ūdeni, bet viņš jūs kristīs ar Svēto Garu."(Marka 1:8)
" Bauslība ir dota caur Mozu, bet žēlastība un patiesība nākusi caur Jēzu Kristu." ( Jāņa 1:17)
Bija pienācis laiks piepildīties eņģeļa Gabriēla vārdiem. Jēzus devās uz Jordānu uzmeklēt savu brālēnu Jāni, kas tika dēvēts par Jāni Kristītāju. Pie upes Jēzus sapulcējušos vienkāršo ļaužu vidū ieraudzīja rakstu mācītājus, muitniekus un kareivjus. Jānis sacīja: "Atgriezieties no grēkiem!" Kad Jēzus pienāca tuvāk, Jānis iesaucās: " Lūk, Dieva Jērs, kas nes pasaules grēkus!" Tad viņš Jēzu kristīja, un piepeši debesis atvērās, un uz Jēzu dūjas izskatā nolaidās Svētais Gars. No debesīm atskanēja Dieva balss: " Šis ir mans mīļais Dēls, uz kuru man labs prāts."
Katrs no mums ir Dieva mīlēts un izvēlēts. Katrs no mums saņem jaunu dāvanu, jaunu gaismu. Mūsu Kunga Kristību diena ir diena , kad mēs varam atcerēties šo brīnišķīgo Dieva dāvanu - Kristību. Kristība mūs ieved Baznīcas kopībā. Baznīcā kā ģimenē. Kristība ir žēlastība, kas atver cilvēkam debesis un ļauj būt Debesu Tēva bērnam. Neaizmirstiet savu kristību dienu - dienu, kad kļuvāt par Dieva bērniem! Mēs esam Dieva mīļie bērni.
Mīļš paldies skolotājai Ilzei, skolotājai Guntai, Zelmai, Adelei, Ikaram, Lainei, Robertam, Daniēlam un Esmeraldai, Pēterim un viņu tētim Uldim par satikšanos pie Jordānas upes un mūsu Kunga Kristību notikuma iepazīšanu. Priecīgs bija brīdis, kad atcerējāmies savu kristību notikumu un Baznīcā redzētās radu un draugu kristības. Pārsteigums bija arī mazajiem, kuri saņēma savas Ziemsvētku dāvaniņas - krūzītes ar saldumiem.
Paldies par Kristus piedzimšanas stāstu Draudzes eglītē Svētdienas skolas bērniņiem Martai un Daniēlam, Nikam, Rodrigo un Rolandam.

Lasi vairāk
Sk.Tezē jaunumus

Lasi vairāk

.