Galerijas » Palmu-Pūpolu Svētdiena

Palmu-Pūpolu Svētdiena Svētdienas skolā

Jēzus uz ēzelīša iejāj Jeruzālemē ( Mateja 21: 1-11)

"Kad tie tuvojās Jeruzālemei un nonāca Bētfagē pie Olīvkalna, Jēzus sūtīja divus mācekļus un tiem sacīja: "Dodieties uz ciemu, kas jūsu priekšā. Tur jūs tūlīt atradīsiet ēzeļmāti piesietu un ēzelīti līdz ar viņu, atraisiet tos un vediet pie manis. Ja kāds jums ko teiks, tad sakiet: Kungam to vajag, un viņš tūdaļ tos atdos. Bet tas notika, lai piepildītos, ko Kungs caur pravieti ir sacījis: sakiet Ciānas meitai: redzi , tavs Ķēniņš nāk pie tevis lēnprātīgs, jādams uz ēzeļa, uz jūga ēzeļmātes kumeļa.- Mācekļi aizgāja un darīja, kā Jēzus tiem bija pavēlējis. Tie atveda ēzeļmāti un ēzelīti, uzklāja tiem savasdrēbes, un Jēzus uzsēdās virsū. Daudz ļaužu izklāja savas drēbes uz ceļa, bet citi cirta kokiem zarus un klāja tos uz ceļa. Bet ļaužu pūlis, kas gāja viņam gan pa priekšu, gan nopakaļ, sauca: "Ozianna Dāvida dēlam, svētīts, kas nāk Kunga vārdā! Ozianna augstībā!" Un viņam ienākot Jeruzālemē, visa pilsēta sakustējās: "Kas viņš tāds?" Bet ļaudis pūlī atbildēja: "Viņš ir pravietis Jēzus, tas- no Nācaretes Galilejā." ( Mateja 21: 1-11)

Ar pūpolu un palmu zariņiem sveicinot, Svētdienas skolas bērni devās procesijā, pie altāra saņēma no mācītāja Kristus Mīlestības gaismas svecīti. Šodien svētku nodarbībā iepazinām Jēzus iejāšanas Jeruzālemē notikumu, klājām Jēzum ceļu ar šallēm( grāmatzīmēm) un maziem, mīkstiem palmu zariem , runājām par Klusās nedēļas gaidāmiem notikumiem - Zaļo ceturtdienu, Lielo Piektdienu, Kluso Sestdienu, kas ved mūs tuvāk Lieldienām Kristus Augšāmcelšanās svētkiem. Mācījāmies būt draudzīgi un lipinājām aitiņām, jēriņiem pūkainu vilnu. Lasījām 100. Pateicības psalmu- Gavilējiet Kungam!

Paldies visiem mīļajiem: sk Guntai, Helēnai, Lainei, Rodrigo, Robertam, Rolandam, Kasparam, Renāram, mīļiem ciemiņiem no Jūrmalas sk Baibai un Valteram. Paldies Lainei par skaisto dziesmiņu "Kristus Jēriņš esmu es", ko viņa nodziedāja kamēr mēs līmējām jēriņiem vilniņu.

Tezē lūgšanas
notiek sestdienās 18.00
(ieeja no Cēsu ielas)
Lasi vairāk.