Galerijas » Neparastais notikums

" Redzi, mēs dodamies uz Jeruzālemi, un piepildīsies viss, ko pravieši rakstījuši par Cilvēka Dēlu." ( Lūkas 18: 31)

Neparastais notikums Tabora kalnā.
"Un pēc sešām dienām Jēzus ņēma pie sevis Pēteri, Jēkabu un Jāni un uzveda tos savrup kādā augstā kalnā, un viņš tapa pārveidots to priekšā- viņa drēbes tapa mirdzoši baltas, kā neviens balinātājs uz zemes nespēj balināt. Viņiem parādījās Elija ar Mozu, un tie sarunājās ar Jēzu. Un Pēteris vērsās pie Jēzus un sacīja: "Rabi, šeit mums ir labi, taisīsim trīs teltis - vienu tev, vienu Mozum un vienu Elijam. Jo viņš nezināja, ko sacīja; tādēļ ka tie bija pārbijušies. Un padebesis tos apēnoja, un balss nāca no padebeša: " Šis ir mans mīļotais Dēls, klausiet viņu!" Un, tūlīt apkārt palūkojušies, viņi nevienu vairs neredzēja kā vienīgi Jēzu. Un , no kalna kāpjot, viņš tiem stingri piekodināja nevienam nestāstīt, ko redzējuši, kamēr Cilvēka Dēls nebūs augšāmcēlies no mirušajiem. Un tie šos vārdus paturēja sevī, apspriezdami savā starpā, kas tas ir - augšāmcelties no mirušajiem." (Marka 9: 2- 10)

Jēzus šo brīnišķo tikšanos bija sagatavojis saviem tagadnes un nākotnes mācekļiem, lai rādītu savu godību, kādā Viņš atgriezīsies uz zemes.
Paldies skolotājai Ilzei un skolotājai Guntai par pateicības lūgšanu un Lainei, Robertam un Rolandam par ceļojumu uz Tabora kalnu, Dieva vārdu uzklausīšanu un telšu būvēšanu ar prieku, mīlestību un saticību. Paldies Lainei par klavierspēli, kas mūs pārsteidza un iepriecināja.

Atcerēsimies, ka tuvojas nozīmīga diena Baznīcas gadā - Pelnu diena Trešdien, 14. februārī. Ar to iesākas Gavēņa laiks - 40 dienas, Ciešanu laiks, Pūpol/Palmu svētdiena, Klusā nedēļa ar Zaļo Ceturtdienu, Lielo Piektdienu, Kluso sestdienu un Lieldienu - Kristus Augšāmcelšanās notikuma gavilēm.

Līdz 20.08 ceturtdienas dievk. nenotiek

Tezē lūgšanas
atsāksies septembrī
Lasi vairāk