Galerijas » Jēzus kristīšana.

"Nākamajā dienā Jānis redzēja Jēzu nākam pie viņa un sacīja: "Redzi, Dieva Jērs, kas nes pasaules grēku. Šis ir tas, par kuru es teicu: pēc manis nāk vīrs, kurš ir pirms manis, jo viņš bija pirmāk nekā es. Un es viņu nepazinu, bet tādēļ es nācu, kristīdams ūdenī, lai viņš tiktu atklāts Israēlam." Un Jānis liecināja: "Es skatīju Garu nonākam kā balodi no debesīm un paliekam uz viņa. Es viņu nepazinu, bet tas, kurš mani sūtījis kristīt ūdenī, man sacīja: uz ko tu redzēsi Garu nonākam un paliekam, ir tas, kas kristī Svētajā Garā. Es esmu redzējis un liecinājis, ka šis ir Dieva Dēls." ( Jāņa 1, 29-34)

"Kad nu visi ļaudis bija kristīti un arī Jēzus bija kristīts, viņam Dievu lūdzot, atvērās debesis, un Svētais Gars kā balodis nolaidās uz Viņu, un balss no debesīm atskanēja: "Tu esi mans mīļotais Dēls, uz ko man labs prāts." (Lūkas 3:21-22)

Šodien iepazinām Jēzus kristīšanas notikumu. Tie ir arī Dieva Vārdi, kurus dzirdam kristībās. Mīļie bērni - Helēna, Rolands, Marks un Kristīne kopā devās ceļojumā uz Jordānas upi caur Svēto Rakstu lasījumiem. Un uzzinājām, ka ar Jēzus Kristus kristīšanu Jordānas upē Dievs parāda, ka apsolītais Pestītājs ir jau klāt. Šis Pestītājs ir pats Dieva Dēls. Jēzus sūtība ir glābt cilvēkus, palīdzēt vājajiem, atbrīvot apspiestos. Dievs vienmēr ir uzticīgs cilvēkam, bet neko neuzspiež ar varu.

Nodarbībā iepazināmies arī ar kamieli - viņa lepnību un pazemību. Stāsts par kamieli Hermonu un adatas aci kaut ko iemācīja arī mums - mēs arī jutīsimies laimīgi, ja būsim pazemīgi, nevis lepni. Dievs mums māca citiem palīdzēt, jo ar to būsim svētīti ar patiesu prieku.

на русском языке
:

Tezē lūgšanas
atsāksies septembrī
Lasi vairāk. Fotoalbums
Sk.Tezē lapu arī

katru svētdienu pēc dievkalpojuma.
Vasarā nenotiek

atsāksies rudenī
jauniesugertrude
@gmail.com