2021. gada 5. augusts
Osvalds, Arvils
Pravietis, kam ir sapnis,
stāsta sapni, un, kam ir Mans
vārds, tas patiesi runā Manu
vārdu! Kas salmiem kopīgs
ar kviešiem?! – saka Kungs.
(Jer 23:28)

Pāvils raksta: Mana runa
un mana sludināšana nav
pārlie­cinošā gudrībā, bet
Gara un spēka izpausmē, lai
jūsu ticība nebūtu cilvēku
gudrībā, bet Dieva spēkā.
(1Kor 2:4–5)

Katra mēneša 2. svētdienā no 10.00 līdz 11.00 baznīcas priekšnamā (narteksā) draudzes locekļi var saņemt konsultācijas un atbalstu dažādu sociālo problēmu risināšanā. Uzzini vairāk, zvanot: 26331770 (Alda)

Respektējot valsts noteiktos ierobežojumus Covid-19 saslimstības mazināšanai, mēs mūsu baznīcās un dievkalpošanas vietās ievērojam šādus noteikumus:
  1. Dievkalpojumā un lūgšanās vai citos pasākumos laipni aicināti visi, kuriem nav noteikta pašizolācija, karantīna vai redzamu elpceļu slimības pazīmju.
  2. Jāievēro 2 metru distancēšanās starp dažādu mājsaimniecību piederīgajiem.
  3. Jādezinficē rokas pirms ienākšanas dievnamā.
  4. Jālieto mutes un deguna aizsegu (masku).
Par mutes un deguna aizsega (masku) lietošanu:
  • maskas lieto visi dievlūdzēji;
  • maskas var nelietot mācītāji, dievkalpošanas vadītāji un kalpotāji, ievērojot distancēšanos un higiēnas prasības;
  • īpaša piesardzība attiecībā uz senioriem (virs 65 gadu vecuma) un tiem, kuriem ir trausla veselība;
  • maskas var nelietot svētdarbībās, kuras notiek ārpus dievkalpojuma, kurās piedalās vienas mājsaimniecības un dzimtas pārstāvji, skaitā līdz 30 cilvēkiem.
Dievkalpošanā mēs turpinām ievērot līdzšinējos piesardzības pasākumus:
  • Dievkalpojumi nav atceļami. Ir jāatceļ tikai tās sapulces, kuras nav absolūti nepieciešamas. Tādos gadījumos pēc iespējas jāizmanto citi saziņas līdzekļi – telefons, internets.
  • Pirms katra dievkalpojuma, rūpīgi sekot līdzi savam veselības stāvoklim un, pamanot slimības pazīmes meklēt mediķu palīdzību.
  • Vispārējas grēku sūdzēšanas gadījumā ir vispārēja atlaišana, bez roku uzlikšanas. Privātajā grēksūdzē ar roku uzlikšanu, lietojot dezinfekcijas līdzekļus.
  • Miera sveiciena laikā sveicina cits citu ar paklanīšanos.
  • Sakraments jāpasniedz ar intinkciju. To dara mācītājs vai pērminderis, nevis dievgaldnieks. Tiem, kuri izdala sakramentu, īpaši rūpīgi jāievēro higiēna un jātur gatavībā nepieciešamais roku dezinficēšanai arī izdalīšanas laikā.
Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus un mūsu Baznīcas bīskapu norādījumus, kas mūsu draudzei jāievēro, esam rūpējušies par to, lai varam dievkalpojumā sēdēt atbilstošā attālumā viens no otra.

Ļoti lūdzam respektēt iepriekš aprakstīto kārtību, parādīt tuvākmīlestību un izpratni, lai varam turpināt mūsu kopīgo dievkalpošanu un pateicībā saņemt tās dāvanas, kuras Dievs mums dievkalpojumā vēlas dot.